Valorant Riot Pin Kodları

Valorant, yani riotpin piyasaya adımını attığı ilk günden itibaren hızla oyuncu kitlesini artırmış, buna paralel olarak içeriğini genişletmiş, oyun kalitesini belirli bir düzeyin üzerine çıkarmış ve dünya çapında çok büyük bir ün kazanmış olan online bir oyundur. Oyunda 135 şampiyon bulunuyor ve ortalama her 30-35 günde bir yeni bir şampiyon ekleniyor. Bu şampiyonların belirli özellikleri ve bu özelliklere göre de takımda bazı rolleri bulunuyor. Beşer kişilik iki takımdan oluşan bir oyunda her oyuncu istediği şampiyonu almakta özgürdür. Fakat takımın uygulayacağı stratejiye göre şampiyon tercihi yapması daha mantıklıdır. Oyunun haritasında 3 tane koridor bulunur. Her oyuncu kendi koridorunda üstünlük kurmak için savaşmaktadır. Amaç ise koridordaki karşı takıma ait kuleleri yıkıp karşı takımın ana üssünü yok etmektir.

Riot Point (VP) Nedir ve Ne İşe Yarar?

Riot point(VP) belirli bir ücret karşılığında Valorant için kullanmak amacıyla satın alınan bir üründür. Bu ürün Lol içerisinde kullanılabilen bir para birimi niteliğindedir. Lol rp sayesinde, yeni şampiyonlara sahip olabilirsiniz veya sahip olduğunuz şampiyonlara yeni kostümler alabilirsiniz ya da hızlı seviye atlamanızı sağlayan boost elde edebilirsiniz.

Ancak Rp alımınızı Lol üzerinden yaptığınız zaman alımlarınız hep belirli bir ücret üzerinden olacaktır. Sadece belirli zamanlarda kampanyalar olduğu için rp alımı yapmak oldukça pahalıdır. Bu yüzden sizlere sürekli kampanyalar ve Rp satışını çoğaltan bir siteyi,www.gamepazar.com adresini öneriyoruz.

Gamepazar riotpin Avantajları

GamePazar, Lol oyuncularına normal site içeriğinden daha makul fiyatlarda rp satışı yapan, oldukça kaliteli ve güvenilir bir sitedir. Bu sitede belirli oranların çok daha üstünde rp alımında bulunabilirsiniz. İşte, Gamepazar’in sağlamış olduğu çok avantajlı rp satış listesi:

 

Riotpin RP Valorant VP
250 Riotpin RP  175 Valorant VPoints
1050 Riotpin RP 740 Valorant VPoints
2000 Riotpin RP 1450 Valorant VPoints
3900 Riotpin Rp 2850 Valorant VPoints
7250 Riotpin Rp 5250 Valorant VPoints
11500 Riotpin Rp 8500 Valorant VPoints

GamePazar’dan almak istediğiniz RP miktarı için de birçok ödeme koşulu mevcuttur. Ödemelerinizi Papara, Kredi kartı, İNİNAL ve Havale/EFT ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca ödeme yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Oyunepin yetkililerine müracaat edebilir ve sorununuzu en kısa zamanda çözüme ulaştırabilirsiniz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır